Nový blog na našej webovej stránke.

Už to je rok čo sa nariadením zrušila kontaktná výučba na univerzitách a tým pádom sa zastavil aj športový život na našej univerzite. Všetky študijné povinnosti sa presunuli do online prostredia a telesnú výchovu nevynímajúc. Všetci vieme, že trénovať a motivovať sa k pohybovej aktivite bez priamej interakcie učiteľ - študent a bez možnosti využívať športoviská na to určené je pre študentov komplikované.

Pre ľahšie preklenutie tejto situácie a pre inšpiráciu k cvičeniu pripravuje Centrum univerzitného športu da sa povedať, že na týždennej báze homefitness videá, ktoré nájdete na na našich sociálnych sieťach facebook a instagram.
Ale aj pri domácom cvičení, resp. rozvíjaní svojej individuálnej fyzickej zdatnosti je potrebné a vhodné mať základné znalosti aj z fyziológie telesných cvičení, resp. z teórie športového tréningu.

Pre tých, ktorých zaujíma aj táto odborná stránka sme na našich stránkach vytvorili blog "POHYBOM K POZNANIU", kde nájdete krátke odborné články, ktorými vás chceme športovo edukovať. Ak by mal niekto hlbší záujem o rozšírenie poznatkov z niektorej problematiky, respektíve niečomu neporozumel, budeme veľmi radi za každú spätnú väzbu, ktorú kľudne napíšte do komentára pod článkom.

Ísť späť